Bankszámlaszámunk: 10918001-00000068-64440037     IBAN: HU05 1091 8001 0000 0068 6444 0037     SWIFT: BACXHUHB

A WABERER’S Cégcsoport Európa egyik legnagyobb fuvarozási és szállítmányozási cégcsoportjának tagja a Wáberer Hungária Biztosító 13 éve jelent meg a magyarországi biztosítási piacon. A dinamikusan fejlődő, a hazai gépjármű biztosítási piacon dobogós helyen álló Biztosító keresi új munkatársát

termékfejlesztési pozícióra

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • Közreműködés a termékek aktualizálásában, frissítésében
  • Termékfejlesztéshez kapcsolódó specifikációk készítése, egyeztetése
  • Termékfejlesztéssel összefüggő fejlesztések tesztelése
  • Aktuáriusi területtel való folyamatos együttműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki, gazdasági, aktuáriusi, matematikai vagy informatikai végzettség
  • Strukturált gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • MS office ismerete
  • Jó kommunikáció készség

Előnyt jelent:

  • SQL ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 1-3 év termékfejlesztéssel összefüggő tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal csapat
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXI. kerület