Bankszámlaszámunk: 10918001-00000068-64440037     IBAN: HU05 1091 8001 0000 0068 6444 0037     SWIFT: BACXHUHB

A Wáberer Hungária Biztosító Zrt. munkatársat keres
Könyvelő pozíció betöltésére

Főbb feladatok, munkák:

  • Szállítói számlák, bankkivonatok könyvelése
  • Vevő számlák kiállításában való részvétel
  • Főkönyv-analitika egyeztetése
  • Pénzügyi tranzakciók összeállítása, ellenőrzése, indítása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Év végi és évközi zárásokban való részvétel
  • Együttműködés társosztályokkal
  • Könyvvizsgáló munkájának segítése

Elvárások:

  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-2 éves gyakorlat
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word)
  • Pontosság, megbízhatóság, jó kommunikációs készség, logikus gondolkodás
  • Terhelhetőség, jó munkabírás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Biztosítónál szerzett tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • IFRS mérlegképes könyvelői képesítés
  • Coda rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Bank / Biztosítás / Tőzsde
  • Banki / Biztosítási szakügyintéző
  • Pénzügy / Számvitel / Menedzsment
  • Könyvelés

Munkavégzés helye:

Budapest

Bérigény megjelölésével várjuk a fényképes önéletrajzokat a e-mail e-mail címre.