Bankszámlaszámunk: 10918001-00000068-64440037     IBAN: HU05 1091 8001 0000 0068 6444 0037     SWIFT: BACXHUHB

A Wáberer Hungária Biztosító Zrt. munkatársat keres

gépjármű kárügyintéző pozícióra

(pályakezdők jelentkezését is várjuk)

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • Belföldi gépjármű kárügyek teljes körű rendezése (kárigények fedezeti, jogalapi, és összegszerűségi vizsgálata)
  • A kárügyekhez csatolt dokumentumok feldolgozása.
  • A kárigények elbíráláshoz szükséges levelezések lebonyolítása
  • Kapcsolattartás külső szakértő irodákkal, javítókkal
  • A kártérítési összegek kifizetésének előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Határozottság, gyors és precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, munkabírás
  • Vezetői engedély

Előnyt jelent:

  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegen nyelvtudás
  • Kárnavigátor program felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Alkalmazotti státusz, határozatlan idejű jogviszony
  • Szakmai ismeretek bővítése
  • Támogató, lendületes csapat
  • Stabil, megbízható munkaadói háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXI. kerület

Bérigény megjelölésével várjuk az önéletrajzokat.