Bankszámlaszámunk: 10918001-00000068-64440037     IBAN: HU05 1091 8001 0000 0068 6444 0037     SWIFT: BACXHUHB

A Wáberer Hungária Biztosító Zrt.
munkatársat keres Call Center ügyintéző pozíció betöltésére

Feladatok:

  • A Biztosító ügyfeleinek tájékoztatása, Biztosító termékeinek ajánlása
  • A telefonon beérkező ügyfélkérdések megválaszolása
  • Az ügyféligények gyors, pontos teljesítése
  • A feladathoz kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word),
  • Kiváló kommunikációs készség, lényegre látás, problémamegoldó képesség
  • Pontos, önálló, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, munkabírás

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 éves gyakorlat,
  • Biztosítónál, biztosításközvetítőnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Alapbér és teljesítmény arányos bérezés

Munkavégzés helye: 1211 Budapest, Szállító utca 4.

Az önéletrajzokat bérigény megjelölésével várjuk a e-mail e-mail címre.