Bankszámlaszámunk: 10918001-00000068-64440037     IBAN: HU05 1091 8001 0000 0068 6444 0037     SWIFT: BACXHUHB

A Wáberer Hungária Biztosító Zrt. munkatársat keres

adminisztrációs ügyintéző pozícióra

Feladatok:

  • Gépjármű-biztosítási ajánlatok ellenőrzése és feldolgozása
  • Kapcsolódó levelezési feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi vizsga megléte kötelező)
  • Biztosítónál vagy biztosításközvetítő cégnél gépjármű-biztosítási területen szerzett minimum 1 éves szakmai tapasztalat
  • Biztosításhoz kapcsolódó jogszabályok ismerete
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, problémamegoldó képesség
  • Együttműködési és kommunikációs készség
  • Precizitás, monotonitás-tűrés, terhelhetőség, csapatmunka

Előnyök:

  • BRUNO szerződéskezelő rendszer ismerete

Amit nyújtunk:

  • Alap és teljesítmény bér
  • Havi prémium érdekeltség
  • Konszolidált munkahelyi környezet

A fényképes önéletrajzokat bérigény megjelölésével alábbi email címre kérjük megküldeni: